Svět tisku | Typo | Papír a celulóza | Další produkty | Tržiště | Adresáře a profily | Společnost | Zeptejte se...


Balicí papíry Mondi určené pro kvalitní potisk
TI - Papír a celulóza

Na letošním ročníku veletrhu FachPack, který se konal koncem září na norimberském výstavišti se prezentovala reprezentativním stánkem také společnost Mondi. Veletrh, který patří svým rozsahem k největším oborovým akcím v evropském regionu, jako vždy představil velké množství nejrůznějších renomovaných, ale i začínajících firem z odvětví balení, včetně řady českých producentů.

Významný světový výrobce nejširší škály obalových ale i tiskových papírů, společnost Mondi, vedle prezentace vlastní expozice, veletrh zahájila i zajímavým doprovodným programem. Představila současně na svém stánku širokou škálu různých typů technických papírů, od balicích (včetně bílých z PM7 a MG papírů z PM6 ve Štětí), přes sulfátové pytlové papíry až po další speciální typy materiálů určených pro obalový průmysl.

Hned první den veletrhu pak společnost Mondi pořádala pro své současné i potenciální klienty v jednom z kongresových sálů výstaviště velmi zajímavý workshop. V jeho průběhu odborníci z Mondi R&D Print Competence Center v reálném čase nechali návštěvníky nahlédnout pod pokličku různých technických i technologických možností jak pracovat s danými vlastnostmi papíru ve vztahu k potisku. Nechybělo ani testování vlastností v „živé“ laboratoři.

 

Super kvalitní papíry pro packaging&print

Ve výstavní expozici Mondi vedle široké škály balicích papírů z různých evropských závodů společnosti nechyběly ani papíry Advantage Kraft White Print a Advantage Semi Extensible White Print. Oba tyto materiály patří k novinkám, které jsou vyráběny na nejmodernějším papírenském stroji PM7 v Mondi Štětí. Vyznačují se výbornou potiskovatelností v kombinaci s vysokou pevností, požadovanou běžně u standardních pytlových sulfátových papírů.

Další ideální volbou pro zákazníky, kteří požadují u papíru přirozený vzhled, pevnost a kvalitní potiskovatelnost je nový ProVantage KraftTop LinerX, který je vyroben z 70% recyklovaných vláken. Ten slouží jako krycí karton špičkových parametrů při výrobě vlnitých lepenek.

TI


Reakce na článekPoslat reakci na článek

Relevantní článkyVytisknout stránku

2018
Téma čísla:
Vybrané polygrafické profese
FESPA 2018
Aplikace správy barev ProductionApp
Speedmaster XL 75 Anicolor 2
Barbieri Spektro LFP qb
Reklama Polygraf 2018
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. 8. 2018
Labelexpo Americas 2018
Chicago, 25.–27.9.2018
www.labelexpo-americas.com

30. 7. 2018
FachPack 2018
Evropský veletrh
obalů, procesů a technologií
Norimberk, 25.–27.9.2018
www.fachpack.de/en

1. 5. 2018
Reklama Polygraf 2018
25. ročník mezinárodního veletrhu reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií
Praha, 29.–31.5.2018
reklama-fair.cz

15. 2. 2018
EmbaxPrint
27.2. - 2.3. 2018
Mezinárodní veletrh obalů a tisku

+++ archiv krátkých zpráv
Tisk levně - Kvalitní tisk levně

 
Vyplňte e-mail do pole a odešlete.
E-mailové zprávy budete dostávat max. 5x týdně ...
Společnost | Kontakty | Předplatné | Archivy
© 2004 - Svět tisku - Veškeré obsahy podléhají autorskému zákonu. Kopírování či jiné použití zde uveřejněných částí pouze se souhlasem spol. Svět tisku
Generuje redakční systém Buxus společnosti ui42.
Designed by BlueCube.cz.