Svět tisku | Typo | Papír a celulóza | Další produkty | Tržiště | Adresáře a profily | Společnost | Zeptejte se...


Tiskárna JustPrint.cz
Ivan Doležal - Svět tisku

Ostravská společnost JustPrint.cz se od naprosté většiny tuzemských komerčních tiskáren, tak jak je známe z trhu, trochu odlišuje. Její činnost je totiž založena na stejnojmenném on-line internetovém portálu JustPrint.cz, přičemž ze všech českých internetových tiskáren má nejširší nabídku výrobků.

JustPrint.cz je česká tiskárna se sídlem v Ostravě, je však dceřinou firmou mateřské společnosti sídlící v Polsku. Ta na tamním trhu působí téměř deset let, patří mezi největší polské tiskárny a působí také v dalších evropských zemích.

Český internetový web-to-print portál JustPrint.cz vznikl na základě poptávky tuzemského trhu, zejména malých a středních reklamních agentur, které požadují hlavně menší série kvalitních tiskovin splňujících nejvyšší nároky na kvalitu, a úspěšně pracuje už od roku 2013. Byl vytvořen podle vlastního autorského projektu firmy, jenž vychází z koncepce, která se osvědčila na polském trhu, je však citlivě přizpůsobená tuzemským klientům.

Portál JustPrint.cz je moderní a uživatelsky přívětivý. Umožňuje rychlé a pohodlné zadávání objednávek na tiskové produkty kdykoliv a odkudkoliv. Navigace portálu je jednoduchá a systém zadávání zakázek je intuitivní, tedy snadný i pro toho, kdo služeb internetové tiskárny využívá poprvé. Příprava souboru k tisku proto nevyžaduje znalosti z oboru grafiky. Klient může využít funkce zkušební objednávky a infolinky na webové stránce, kde najde informace týkající se jednotlivých funkcí portálu a případně práce se soubory. V případě dalších otázek je možné využít profesionální služby v sekci „Pomoc“, obsahující mnoho praktických rad na téma fungování portálu, nebo eventuální nejasnosti vysvětlí konzultanti firmy na infolince. Založení účtu, na jehož základě je možné využívat všech funkcí portálu JustPrint.cz, lze provést v několika málo krocích.

 


Do špičkového technologického vybavení tiskárny JustPrint patří také čtyřbarvový archový ofsetový stroj Heidelberg Speedmaster XL 162-4-LX ve formátu 1 610 x 1 190 mm, vybavený lakovací jednotkou

 

Svým klientům nabízí firma JustPrint.cz čtyři způsoby zadávání tiskových dat: prostřednictvím mailu, poštou, ale zejména pomocí systému automatického ověřování souborů Upload a také aplikace Upload PLUS, kterou poskytuje zdarma a kterou si klient může instalovat ve svém počítači. S pomocí této aplikace je možné provést rychlé sestavení stránek v projektu a následně vytvořit náhled, zobrazující podobu tohoto projektu po vytištění. Po jeho schválení systém Upload PLUS potom sám automaticky odešle soubory připravené ke zpracování na server JustPrint.cz. Klienti ale mohou využít také systém Upload PLUS, umístěný přímo na portálu JustPrint.cz, ve kterém mohou ověření souboru s vygenerováním zprávy provést on-line.

Pro klienty zejména z reklamních agentur, grafických studií a případně i tiskáren má společnost připravenou speciální nabídku, takzvaný Partnerský program. Kromě velmi zajímavých cen může každá firma zabývající se polygrafií využívat také atraktivní systém slev a pomoc obchodního zástupce, který jí bude asistovat při výběru toho nejlepšího řešení. Pro vstup do partnerského programu stačí založit účet na webových stránkách společnosti JustPrint.cz a zaslat výpis z obchodního rejstříku na e-mailovou adresu: info@justprint.cz.

Vysoká kvalita tiskové produkce je zajišťována použitím nejmodernějších technologií tisku a dokončujícího zpracování. Jedná se především o čtyři archové ofsetové stroje Heidelberg, z nichž dva, pětibarvový Speedmaster XL 162-5-LX a čtyřbarvový Speedmaster XL 162-4-LX, jsou ve formátu 1 610 x 1 190 mm a zbývající dva ve formátu 70 x 100 cm. Mimoto tiskárna disponuje také deseti velkoformátovými solventními a UV digitálními tiskovými stroji, například Mutoh Toucan, Roland VP540, Durst a dalšími. Tyto tiskárny umožňují efektivní výrobu široké škály aplikací z oblasti reklamy na nejrůznějších druzích tiskových médií, jako jsou vedle papíru také fólie, bannery nebo síťoviny. K dispozici je také moderní, plně vybavená knihárna, která zajišťuje procesy dokončujícího zpracování, tedy skládání, šití, vysekávání a lepení. Hotové produkty jsou baleny do odolných kartonových obalů, aby mohla být zajištěna jejich bezpečná dodávka kamkoliv, třeba i na více adres. Dodání je realizováno bezplatně prostřednictvím kurýrních firem, které garantují jak dodržení termínu dodání, tak i záruku nepoškození produktů. Bezproblémovou, rychlou a vysoce kvalitní výrobu zajišťuje tým zhruba dvou set profesních odborníků, kteří s využitím svých zkušeností v nepřetržitém provozu, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, podporují každé stadium zpracování zadaných zakázek.

 

Stránky internetového portálu JustPrint.cz mají moderní vzhled, jsou přehledné a uživatelsky přívětivé a vyznačují se intuitivní navigací

 

Nespornými přednostmi společnosti JustPrint.cz je velice široká škála nabízených tiskových produktů, krátká doba jejich výroby, bezplatná doprava hotových zakázek a školený tým konzultantů, grafiků a operátorů. Na svém webovém portálu JustPrint.cz tiskárna nabízí výběr více než 250 000 nejrůznějších výrobků, od navštívenek až po billboardy. Za všechny namátkou uveďme třeba obyčejné i skládané letáky, plakáty, katalogy s drátem šitou, lepenou i spirálovou vazbou, lepené bloky, economy složky, firemní papíry, stojánkové i nástěnné vícedílné kalendáře, psací podložky, reklamní stojany, pozvánky, pohlednice, vstupenky, jednostranné i oboustranné bannery, okenní i reklamní samolepicí fólie a celou řadu dalších tiskových aplikací. A to vše v širokém výběru materiálů včetně jejich plošných hmotností, formátů i počtu výtisků. Prakticky každý zájemce tak může v tomto širokém výběru najít produkt, který bude vyhovovat jeho představám a splňovat jeho požadavky jak po stránce vzhledu, tak i kvality. Ke každému, který si vybere, dokonce na serveru najde jeho přibližnou předkalkulační cenu. A pokud by mu náhodou tato standardní nabídka, uvedená na webovém portálu, nepostačila, neboť jeho představy jsou trochu odlišné, ještě náročnější, může prostřednictvím portálu kontaktovat odborného konzultanta firmy JustPrint.cz, který pro něj zajistí zpracování individuální nabídky.

Tiskárna JustPrint.cz celou svojí výrobní činností a hlavně jejím pojetím je názorným příkladem velice moderního komerčního polygrafického podniku, který si velice dobře uvědomuje, že pozici na současném značně náročném tiskovém trhu je třeba získávat a udržovat nejenom spolehlivostí, vysokou kvalitou výroby, rychlostí dodávek a přiměřenou cenou, ale i komplexností nabídky a širokým spektrem služeb poskytovaných klientům jako určitou přidanou hodnotu. Hlavním cílem této firmy do nejbližší budoucnosti je její další růst a získání předního postavení na českém trhu, ale také přiměřená expanze do zahraničí. Už v průběhu prvního čtvrtletí letošního roku tak budou mít příležitost využít jejích služeb také zákazníci na Slovensku.

 

Justprint.cz s.r.o.
28. října 341/184, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 555 441 555
E-mail: info@justprint.cz
http: www.justprint.cz

 

Ivan Doležal


Reakce na článekPoslat reakci na článek

Relevantní článkyVytisknout stránku

2018
Téma čísla:
Vybrané polygrafické profese
FESPA 2018
Aplikace správy barev ProductionApp
Speedmaster XL 75 Anicolor 2
Barbieri Spektro LFP qb
Reklama Polygraf 2018
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. 8. 2018
Labelexpo Americas 2018
Chicago, 25.–27.9.2018
www.labelexpo-americas.com

30. 7. 2018
FachPack 2018
Evropský veletrh
obalů, procesů a technologií
Norimberk, 25.–27.9.2018
www.fachpack.de/en

1. 5. 2018
Reklama Polygraf 2018
25. ročník mezinárodního veletrhu reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií
Praha, 29.–31.5.2018
reklama-fair.cz

15. 2. 2018
EmbaxPrint
27.2. - 2.3. 2018
Mezinárodní veletrh obalů a tisku

+++ archiv krátkých zpráv
Tisk levně - Kvalitní tisk levně

 
Vyplňte e-mail do pole a odešlete.
E-mailové zprávy budete dostávat max. 5x týdně ...
Společnost | Kontakty | Předplatné | Archivy
© 2004 - Svět tisku - Veškeré obsahy podléhají autorskému zákonu. Kopírování či jiné použití zde uveřejněných částí pouze se souhlasem spol. Svět tisku
Generuje redakční systém Buxus společnosti ui42.
Designed by BlueCube.cz.